Kamila Jędrzycka Biuro Tłumaczeń

Zapytaj o wycenę. Wypełnij bezpłatny formularz!

TŁUMACZ ROSYJSKIEGO

Tłumaczenia RU-PL i PL-RU

Polskę i Rosję od wielu wieków łączy bardzo wiele. Relacje polsko-rosyjskie bywają lepsze lub gorsze, ale nieustannie bardzo żywe, co przekłada się bezpośrednio na zapotrzebowanie na tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski. Biuro Tłumaczeń i Wydawnictw „Kamila Jędrzycka” gwarantuje profesjonalny poziom takich tłumaczeń.

Biznes, polityka, kultura

Dziedziny, w których dochodzi do kontaktów między Polską a Rosją, są rozliczne. Z Rosjanami porozumiewamy się zarówno na gruncie prywatnym, jak i oficjalnym, wymagającym tłumaczeń uwierzytelnionych (czyli potocznie tłumaczeń przysięgłych) – Polacy prowadzą z Rosjanami interesy i dzielą się z nimi polskim dorobkiem kulturowym i naukowym, a także korzystają z tego, co tworzą Rosjanie. W każdej sytuacji przydatne są fachowe usługi translatorskie – właśnie takie, jakie oferuje nasze biuro.

Nie tylko Rosja

Język rosyjski i przekłady polsko-rosyjskie i rosyjsko-polskie potrzebne bywają do porozumienia się nie tylko z obywatelami rosyjskimi, ale też z mieszkańcami i urzędami innych krajów byłego ZSRR – to pierwszy lub drugi język prawie 300 milionów mieszkańców terenów na wschód od Bugu.

Zapytaj o wycenę. Wypełnij bezpłatny formularz!