Kamila Jędrzycka Biuro Tłumaczeń

Zapytaj o wycenę. Wypełnij bezpłatny formularz!

TŁUMACZ NIEMIECKIEGO

Tłumaczenia DE-PL i PL-DE

Niemiecki to język naszego zachodniego sąsiada, z którym łączą nas wieki kontaktów politycznych, gospodarczych, kulturalnych i innych. Liczne są też kontakty służbowe i prywatne Polaków z Austriakami czy niemieckojęzycznymi Szwajcarami. Z tego też powodu tłumaczenia polsko-niemieckie i niemiecko-polskie są nieustannie bardzo ważną pozycją na listach zadań tłumaczy.

Doskonała jakość przekładów

Biuro Tłumaczeń i Wydawnictw „Kamila Jędrzycka” zapewnia nienaganną jakość tłumaczeń z niemieckiego i na ten język. Potrafimy zająć się zarówno korespondencją prywatną, literaturą, techniką, jak i wiarygodnymi urzędowo tłumaczeniami uwierzytelnionymi (pospolicie określanymi też jako tłumaczenia przysięgłe, ponieważ wykonują je tłumacze przysięgli).

Świadomość różnic

Nasi tłumacze doskonale orientują się nie tylko w różnicach między językiem potocznym i literackim, czy używanym przez poszczególne środowiska branżowe. Są także świadomi różnic, jakie występują w języku używanym w poszczególnych krajach niemieckojęzycznych, a nawet tych, które charakteryzują język niemiecki poszczególnych regionów kraju rozciągającego się na zachód od Odry i Nysy.

Zapytaj o wycenę. Wypełnij bezpłatny formularz!