Kamila Jędrzycka Biuro Tłumaczeń

Zapytaj o wycenę. Wypełnij bezpłatny formularz!

TŁUMACZ ANGIELSKIEGO

Tłumaczenia EN-PL i PL-EN

Język angielski to język całego współczesnego świata. Można się nim porozumieć niemal wszędzie, nie tylko w krajach, gdzie jest językiem urzędowym. Jako że jest to najczęściej przekładany język świata (a także język, na który dokonuje się największej liczby przekładów), to konkurencja na rynku tłumaczeń na angielski i z niego jest ogromna, a wymogi klientów bardzo duże. Biuro Tłumaczeń i Wydawnictw „Kamila Jędrzycka” z Bielska-Białej spełnia nawet najbardziej wyśrubowane kryteria.

Wielokulturowość

Osoba zajmująca się translacją tego języka musi doskonale znać nie tylko angielski literacki, jego gramatykę i popularne słownictwo, ale też żargony (języki branżowe), a także być zorientowana w niuansach kulturowych dotyczących poszczególnych nacji posługujących się tym językiem. Nasi tłumacze doskonale radzą sobie z przekładami na język angielski i odwrotnie, ponieważ wiedzą, czym różni się angielszczyzna brytyjska od amerykańskiej czy australijskiej.

Jak wybrać dobrego tłumacza?

Warto kierować się takimi cechami, jak długa obecność na rynku i opinia innych klientów. My tłumaczymy już ponad dwadzieścia lat, a grono naszych klientów stale się rozszerza.

Zapytaj o wycenę. Wypełnij bezpłatny formularz!