Kamila Jędrzycka Biuro Tłumaczeń

Zapytaj o wycenę. Wypełnij bezpłatny formularz!

BIURO TŁUMACZEŃ

Biuro Tłumaczeń i Wydawnictw „Kamila Jędrzycka”

Biuro Tłumaczeń i Wydawnictw „Kamila Jędrzycka” to ponad dwadzieścia lat doświadczenia w przekładach. Biuro rozpoczęło swoją działalność niedługo po przemianie ustrojowej i towarzyszyło wielu ludziom i ich firmom w rozwoju, wydatnie się przyczyniając do sukcesu osób prywatnych i przedsiębiorstw we współpracy z zagranicą, a także ułatwiając obcokrajowcom kontakty z urzędami i obywatelami polskimi.

Pozycja na rynku

Dzięki temu, że oferujemy tłumaczenia w szerokim zakresie języków, nasze biuro wypracowało wysoką i stabilną pozycję na rynku tłumaczeń. Nasi klienci mogą nas obdarzyć pełnym zaufaniem, zarówno jeśli chodzi o jakość tłumaczeń, jak i przyjazną atmosferę współpracy.

Szeroka oferta

Nasze biuro oferuje zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione (czyli tzw. tłumaczenia przysięgłe). Oznacza to, że można nam powierzyć każdy rodzaj tekstu – od listów, poprzez utwory literackie, prace naukowe i teksty techniczne aż po dokumenty urzędowe, umowy czy akta sądowe. Tłumacze przysięgli dokonują translacji akceptowanych przez dowolne instytucje, w tym także uczelnie, urzędy i sądy w Polsce i za granicą.

Zapytaj o wycenę. Wypełnij bezpłatny formularz!